Mluvíme Srdcem

Tvoříme prostor plný inspirace a podpory v přístupu k životu, který dává smysl.

Co jste o programu řekli

Vítáme vás  v programu Strava klíč ke zdraví. Vážíme si toho, že jste se rozhodli pro změnu svého jídelníčku právě s námi a pevně věříme, že vám odteď bude chutnat ještě více než dřív a budete se cítit dobře. 

Všechna videa jsou produktem našeho domácího studia, tak omluvte některé méně profesionální záběry či střihy. Snažili jsme se vám vše předat v co nejlepší kvalitě a hodnotě pro vás. 

Pokud máte zájem o další informace z oblasti našeho přístupu ke stravování a dalších oblastí života, zveme vás do naší komunity na HEROHERO, kde pravidelně sdílíme naše myšlenky, zkušenosti a inspirace pro každý den. 
*První měsíc všem našim příznivcům dáváme zdarma
Budeme moc rádi za vaší podporu a na oplátku vám budeme předávat ten nejlepší obsah, který máme. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na –>


Dana

Thousands of easy‑to‑install add‑ons mean you’ll never outgrow your website. Collect leads, create contact forms, create subscriptions, automatically backup your site.


Theresa Webb

Thousands of easy‑to‑install add‑ons mean you’ll never outgrow your website. Collect leads, create contact forms, create subscriptions, automatically backup your site.


Jessica Felicio

Thousands of easy‑to‑install add‑ons mean you’ll never outgrow your website. Collect leads, create contact forms, create subscriptions, automatically backup your site.


Vojta

Vždy jsem si myslel, že zdravé a výživné stravování je věda. Teď ale vím, že to důležité je opravdu JEDNODUCHÉ. Velmi si vážím toho, že mamka s taťkou svoje zkušenosti předávají dál a budou tak moct inspirovat i ostatní. Protože za mě, to je BOMBA! bum:)

Dana

Mám ráda přirozenost a jednoduchost. Baví mě trávit čas v přírodě. Miluju slunce, čistou vodu, klid a vůni lesa. Mojí vášní je život a jeho objevování. Rodina je můj domov, kde s Jirkou a s klukama tvoříme svůj svět. Mám ráda náš společný humor a nekonečné povídání. Hodila jsem za hlavu všechno „normální“ a rozhodla se být spokojená a žít aktivně celý život!

Jirka

Od mládí mě zajímal Život. Hodně jsem četl, hledal a snažil se ho pochopit. Hledal jsem tak usilovně, až jsem se v té záplavě informací a technik ztratil. Trvalo mi několik let, než jsem si uvědomil, že není třeba nic hledat. Vše máme v sobě a perfektně na míru vyladěné. Došlo mi, že největším odborníkem na naše životy jsme mi sami. Převzal jsem zodpovědnost za svůj život a udělal si uvnitř u sebe doma pořádek. Změnil jídelníček, ozdravil si tělo a celkově přenastavil psychiku. Najednou to bylo tak jednoduché a snadné. Jsem přesvědčený, že co mně trvalo roky, vy můžete zvládnout během týdnů nebo měsíců. Těší mě představa, že ty roky strávené motáním se ve slepých uličkách nebyly zbytečné. Naše programy jsme koncipovali tak, aby vám pomohly zkrátit cestu k sobě domů.

Jéňa

Jsem rád, že mám čtyři bráchy. Je zábava, když s Vojtou natáčíme videa, fotíme, hrajeme pinčes nebo se díváme na disneyovky. Vítek mě naučil lítat s dronem, hrát na kytaru. S Vaškem hrajeme intuitivní hry. Jiřík mě učí skládat rubikovky, hrajeme šachy a pořád něco vymýšlíme. Všichni spolu rádi blbneme. Jednou bych chtěl bydlet v Norsku.

Vojta

Baví mě rozšiřovat si své obzory a poznávat svět. Rád si hraju a zlobím jen někdy :). Rozumím si s tenisovou raketou nebo s radostí rozezním struny piana či kytary. Mými nejlepšími kamarády jsou moji bráchové, se kterými pořád něco kutíme.

Vítek

Thousands of easy‑to‑install add‑ons mean you’ll never outgrow your website. Collect leads, create contact forms, create subscriptions, automatically backup

#Mluvíme Srdcem

ProAktiv Family

It is beautifully designed in a very smart way to bring the best user experience that you will love.

Chcete být u toho s námi?

Obsah Programu

Úvodem

Jíme to, co nám dělá dobře. Omezíme zatěžující potraviny a nahradíme je prospěšnými.

Originální ProAktiv polévka

Udělejme podstatný krok ke svému zdraví a zbavme se závislosti na sladkém!

ProAktiv miso polévka

Seznámíme se s velmi užitečnými pomocníky při stravování, kteří urychlí a usnadní změny jídelníčku.

Japonská miso polévka

Je tak jednoduché mít na talíři po celý rok čerstvé šťavnaté rostlinky nabité vitamíny a živinami.

Inspirace

Je tak jednoduché mít na talíři po celý rok čerstvé šťavnaté rostlinky nabité vitamíny a živinami.

Ukázka z Programu

Související programy

Začít

Vytvoření zdravého prostředí

Zbavíte se všech škodlivých okolních vlivů a dovolíte vašemu tělu regenerovat.

Začít

2

Nastavení stravování

I am timeline card content. You can change me anytime. Click here to edit this text.
2

Rozšíření komfortní zóny

Lidi tady jsou

4

Ozdravení těla

4

Zfunkčnit své tělo a 

Prostředí pro spánek

Spát hodně nemusí znamenat zdravě. Pro zdravý spánek je nutné přizpůsobit i prostředí, ve kterém usínáme.

Nastavení mysli

Click edit to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, cctetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Spánek není dobré opomíjet

Spát hodně nemusí znament kvalitně

Kvalita spánku přímo ovlivňuje váš život

Ukážeme si, co všechno může bránit kvalitnímu spánku.

 

Řekneme si, co a jak změnit, abyste mohli v noci zdravě spát a ráno se probouzeli svěží.

Spánek je pro nás stejně důležitý jako zdravá strava či pitný režim.

 

Dopřejme si ho v dostatečné míře!